Контактирајте не

Maxun LOGO

тел:+86-0577-62698255

Мобилен телефон:+86-15858513191

Факс:0577-62698355

Вечет:15858513191

Е-пошта:linda@wanxie.cc

Адреса:No268, Wei 11 Road, Yueqing Economic Development Zone, Yueqing City, провинција Жеџијанг, Кина

тел:+86-13738313195

Вечет:13738313195

Е-пошта:sale3@wanxie.cc

Адреса:No268, Wei 11 Road, Yueqing Economic Development Zone, Yueqing City, провинција Жеџијанг, Кина

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја