Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Дали ги нудите бесплатните примероци?

Да, ние ги нудиме бесплатните примероци, но трошоците за товарот се на ваша страна.

Дали имате минимална количина на нарачка?

Да, минималната нарачка треба да достигне $ 2000.

Кое е просечното време на доведување?

Ние ќе ги подготвиме примероците во рок од 7 дена. За масовно производство, времетраењето ќе биде 20-30 дена по добивањето на уплатата на депозитот за вашата референца.

Какви начини на плаќање прифаќате?

Можете да извршите плаќање на Western Union или PayPal, T/T, L/C, D/P, Д/А, О/А

Сакате да работите со нас?