Na kontaktoni

Maxun LOGO
699pic_0ou5dh_xy

Linda Yang

Tel:+86-0577-62698255

Celular:+86-15858513191

Faksi:0577-62698355

Wechat:15858513191

E-mail:linda@wanxie.cc

Adresë:No268, Rruga Wei 11, Zona e Zhvillimit Ekonomik Yueqing, qyteti Yueqing, Provinca Zhejiang, Kinë

e5bdf95db60d3f2243f692d05fbdf971

Shkëlqej

Tel:+86-13738313195

Wechat:13738313195

E-mail:sale3@wanxie.cc

Adresë:No268, Rruga Wei 11, Zona e Zhvillimit Ekonomik Yueqing, qyteti Yueqing, Provinca Zhejiang, Kinë

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni